Nominowani

Gala Nagród Niezależnych
22.11.2008, Polska Filharmonia Bałtycka

Internetowe głosowanie zakończone. Dziękujemy za Państwa głosy.
Wyniki zostały ogłoszone 22 listopada na Gali z okazji 10-lecia Portalu w Filharmonii Bałtyckiej.

 • Kulturalne Trójmiasto to kategoria, w której nominowano ludzi czy instytucje, których działania sprawiają, że Trójmiasto jest ważnym punktem na mapie kulturalnych wydarzeń w Polsce. Tu rodzą się festiwale, powstają spektakle i wydarzenia dostarczające niezapomnianych wrażeń.

  zobacz nominowanych »

 • Muzyczne Trójmiasto to kategoria, w której nominowano wydarzenia, rozpoznawalne nie tylko w Trójmieście. Koncerty i festiwale, które dostarczyły niecodziennych wrażeń tysiącom fanów różnych rodzajów muzyki.

  zobacz nominowanych »

 • Sportowe Trójmiasto to kategoria, w której nominowano najlepsze drużyny, sportowców i imprezy, które pokazują że Trójmiasto również w tej dziedzinie znajduje się w czołówce.

  zobacz nominowanych »

 • Mobilne Trójmiasto to kategoria, w której nominowano nowe ulice, trasy, środki transportu, dzięki którym przemieszczanie się po Trójmieście jest łatwiejsze, szybsze, przyjemniejsze, bardziej ekologiczne.

  zobacz nominowanych »

 • Obywatelskie Trójmiasto to kategoria, w której nominowano inicjatywy zwykłych obywateli, dzięki którym nasza metropolia jest bardziej barwna, otwarta i wyjątkowa.

  zobacz nominowanych »

 • Przyjazne Trójmiasto to kategoria, w której nominowano oryginalne pomysły, dzięki którym zmienia się jakość życia mieszkańców.

  zobacz nominowanych »

 • Osobowość Trojmiasta to kategoria, w której nominowano osoby, kwiat inteligencji, sztuki oraz czołowych organizatorów imprez, z których dumni są nie tylko mieszkańcy Trójmiasta.

  zobacz nominowanych »